ul. Tarnowska 2, 00-965 Warszawa 505-584-458 kontakt@norbu.pl

Fiio dołącza do Headfonics!

Kiedy tworzyłem tę stronę, chciałem dotrzeć do znaczących marek produkcyjnych w świecie mobilnego audio, które byłyby interesujące dla naszych widzów, czytelników i naszej ogromnej społeczności forum headphile'owego, więc mam przyjemność ogłosić dziś formalną współpracę z FiiO Electronics Technology CO, LTD, lepiej znaną swoim fanom na całym świecie po prostu jako Fiio. Pierwszy wzmacniacz słuchawkowy jaki kiedykolwiek kupiłem pochodził właśnie od nich, słynny E5

Zapytałem więc Fiio co sobą reprezentują i o co im chodzi i oto co chętnie powiedzieli.

"FiiO jest młodą i kreatywną marką, która od momentu rozpoczęcia działalności w 2007 roku stała się sławną marką w niektórych regionach świata. Stała się ona marką o wysokiej świadomości, wysokim udziale w rynku i szybkim tempie rozwoju, a nawet ulubioną marką wśród konsumentów poprzez dostarczanie wysokiej jakości, wydajności i opłacalnych produktów.

FiiO Electronic Technology Co,. Ltd posiada profesjonalny zespół rozwoju produktu, który opracowuje produkty w oparciu o ideę "praktyczności, wygody, nowości i niezawodności". Naszym celem jest niezależne prowadzenie badań i produkcji oraz ciągłe wprowadzanie innowacji. Jesteśmy zdeterminowani, aby zapewnić konsumentom coraz więcej produktów o dobrej jakości i przystępnych cenach. Co więcej, FiiO stworzyło ponad 60 agentów sprzedaży/dystrybutorów na całym świecie, w tym w Ameryce Północnej, Europie, Azji itd., aby oferować nasze usługi w wysoce efektywny i wygodny sposób dla naszych konsumentów. Tymczasem, w celu zaspokojenia rosnącego popytu na rynku, przenieśliśmy się do nowej fabryki, która ma 4-krotną zdolność produkcyjną w porównaniu do starego. Dodaliśmy również więcej maszyn do produkcji, badań i rozwoju oraz kontroli, aby zwiększyć możliwości produkcyjne i poziom zarządzania jakością.

Patrząc w przyszłość, FiiO będzie się stale rozwijać w kierunku zaspokajania potrzeb konsumentów i ciągłego doskonalenia naszych umiejętności i standardów, dzięki czemu spodziewamy się, że w niedalekiej przyszłości staniemy się znaną międzynarodową marką."

Tak więc czytelnicy, silna i rozwijająca się marka dołączająca do silnej i rozwijającej się strony internetowej o silnych markach - brzmi idealnie, prawda?

I co za wspaniały czas, gdy Fiio rozszerza swoją początkową udaną ofertę technologii wzmacniających E3, E5, E7 i E9, oczekujemy teraz na ich pierwszy w historii DAP w postaci D3, dedykowany wzmacniacz z A1 i zabójczy pod względem ceny wzmacniacz e11.

W nadchodzących miesiącach Wasza Świątobliwość położy swoje spocone dłonie na kilku z nich i przepuści je przez gamę zaawansowanych technologicznie (wtyczka i moje uszy) broni, którymi dysponuję i przedstawi Wam moją opinię wartą dwa centy. W międzyczasie oto z czego Fiio są obecnie znane:

Jeszcze raz dziękuję wszystkim w Fiio za pokładanie w nas wiary!